Hotel - EuroPenzión Salaš ***

Premýšľate, že sa sem vyberiete ? Prijemné prostredie Salaša je vyhľadávaným miestom pre všetkých návštevníkov Zemplínskej šíravy, nie len počas letnej turistickej sezóny, ale aj mimo nej. Naše jedálne lístky ponúkajú najrôznejšie druhy jedál salašníckej, slovenskej kuchyne. Pre tých, ktorí sa rozhodnú prenocovať ponúkame ubytovanie v luxusných izbách a apartmánoch.

Reštaurácia

365 dní do roka pripravujeme jedlá slovenskej kuchyne. Najmä hostia zo zahraničia poznajú naše špeciality, ako baraní guľáš, pirohy z tatarčenej múky, halušky, býčie gule, ryby, regionálne jedlá a sortiment alko a nealko nápojov. Cimbalová muzika a hudobné skupiny, robia reštauráciu Salaš príťažlivou prevádzkou Zemplinskej širavy.

Služby

Potrebujete usporiadať rodinnú oslavu, svadbu, konferenciu alebo len priateľské stretnutie ? Salašnícka reštaurácia, Slovenská reštaurácia, Pivnica s kozubom, Slovenský salónik s kozubom, Letné kaskádovité terasy s grilovacím roštom. Reštauračná časť je otvorená denne. Pre ubytovaných hostí penziónu poskytujeme polpenziu a plnú penziu.

Turistika

Okolie Zemplínskej šíravy poskytujebohaté možnosti pešej turistiky a cykloturistiky - Morské Oko, Sninský kameň, Vinianský hrad, Vinianske jazero, Vihorlatské vrchy, drevené kostolíky a ďalšie. Hipocentrum ponúka výcvik jazdenia na koňoch, jazdu v koči - výlety po okolí. Pre náročnejších turistov a milovníkov kvalitného vína sa ponúka Tibavská a Tokajská vinná cesta. Príjemnú chuť a nazdravie.

Rekreácia

Sto slnečných dní pri Slovenskom mori - to je Zemplínska šírava. Teplota vody v letných mesiacoch nikdy neklesne pod 20 stupňov, pretože východoslovenská nížina ponúka množstvo tropických dní a nocí. Šírava poskytuje priaznivé podmienky na kúpanie, vodné športy, pešiu turistiku, cykloturistiku ale aj rybolov. V rekreačných strediskách je bohatá ponuka kultúrneho leta - prírodný amfiteáter, jachting, windsurfing, vodné lyžovanie, vodné skútre, tenisové kurty, ihriská plážového volejbalu, minifutbalu, minigolfu a iné.

Izby s podkrovím

Na Salaši sú aj 2 lôžkové izby s podkrovím a možnosťou 2 prísteliek v podkroví, ktoré sú vhodné pre rodinky s deťmi.

Izby s balkónom

Izby s balkónom sú 2 lôžkové s možnosťou prístelky a logiou s výhľadom na vodnú plochu Šíravy, ktoré uspokoja aj náročného zákazníka.

Rodinné izby s balkónom

Rodinné izby s balkónom sú 4 lôžkové s možnosťou prístelky a logiou, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu rodinku.

360° panorama